خانه / معرفی شرکت / تاریخچه

تاریخچه

تاریخچه شركت مسافربری ماهان سفر ایرانیان

 

در سال 1372  با نام امید روش ثبت و در ترمینال جنوب به بهره برداری رسید و تا سال 1393 در مسیر تهران گرمسار به فعالیت پرداخت در 26 آذر ماه سال 1393 با تغییر مدیریت و سهامداران شرکت تحولی در آن رخ داد . مدیریت شرکت نسبت به باسازی محل شرکت اقدام کرد و در اولین گام سرویس تهران شیراز را با اتوبوس های vip راه اندازی کرد لازم به ذکر است که شرکت آسیاسفر پاسارگاد در شیراز (تعاونی 13 ) به ماهان سفر ایرانیان شیراز تغییر نام داده بود ، در این میان شرکت مسافربری الماس گرمسار نیز به ماهان سفر ایرانیان تغییر نام داد و سرویس های تهران گرمسار منظم شد. در سال 94 شرکت ماهان سفر ایرانیان کرمان نیز دایر گردید و سرویس های تهران کرمان از ترمینال جنوب برقرار شد.

درکمتر از یک سال در اول آذر ماه 1394 توسط سهامداران شرکت ماهان سفر ایرانیان ، شرکت مسافربری اعتماد سفر در ترمینال ( پایانه ) غرب تهران خریداری گردید و مراحل قانونی تغییر نام آن به ماهان سفر ایرانیان انجام شد لازم به ذکر است که شرکت مسافربری اعتماد سفر در سال 1378 به ثبت رسیده و قبلا در مسیر تهران یزد ، تهران مهریز ، تهران کرمان و تهران سوریه فعال بوده است. پس از تغییر نام اعتماد سفر به ماهان سفر ایرانیان در ترمینال غرب ، شرکت آسیا سفر در کرج و شرکت لوان نور تعاونی 8 یزد نیز بعنوان نماینده ماهان سفر ایرانیان ضمن تغییر نام به مجموعه ماهان سفر ایرانیان اضافه شدند، متعاقباٌ در شهرستان مهریز نیز شرکت ماهان سفر ایرانیان افتتاح شد.سپس با تغییر نام شرکت گیتی نورد مشهد (تعاونی 12 ) به ماهان سفر ایرانیان مشهد، سرویس تهران به مشهد راه اندازی شد.

در سال 1395 فعالیتهای شرکت شتاب بیشتری به خود گرفت در شهرستان رشت شرکت عصر ایران الوند به ماهان سفر ایرانیان رشت تغییر نام داد پس از آن شرکت فانوس شب قروه نیز به ماهان سفر ایرانیان قروه تغییر نام داده و به مجموعه ماهان اضافه شد.در شهرستان ارومیه شرکت مسافربری لوان نور ارومیه به ماهان سفر ایرانیان تغییر نام داده و به مجموعه اضافه گردید. در اهواز نیز شرکت جهانگشت مهر تعاونی 16 اهواز به ماهان سفر ایرانیان تغییر نام داد.در شهرستانهای درود و ازنا نیز همزمان شعبات ماهان سفر ایرانیان افتتاح شد. همچنین کارهای اداری شرکت ماهان سفر ایرانیان در هرسین و شعبه ماهان سفر ایرانیان در کرمانشاه و شاهین دژ و برخی دیگر از شهرها در حال انجام  می باشد که پس از تکمیل به این قسمت اضافه خواهد شد. در حال حاضر برنامه ریزیهای مدیریت شرکت برای افزایش خطوط سرویس دهی در جنوب و غرب کشور با اتوبوس های vip

می باشد.
باتشكر
هیات مدیره ماهان سفر ایرانیان

همچنین ببینید

جدید ترین اتوبوس ها

جدیدترین اتوبوس ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *