خانه / بلیط اتوبوس / راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس برای مسافرین

1- پس از ورود به وب سایت شرکت و انتخاب گزینه خرید اینترنتی وارد صفحه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ماهان سفر خواهید شد  در اینحالت برای خرید بلیط اتوبوس بایستی ثبت نام کنید ،البته گزینه خرید بلیط بدون ثبت نام نیز در منو ها وجود دارد و برای مسافرینی که میخواهند فقط یک بار از خدمات شرکت استفاده کنند توصیه میشود.

2- در این مرحله وارد نرم افزار فروش بلیط اینترنتی می شوید  و با انتخاب شهر و پایانه مبدا و مقصد و  تاریخ حرکت و با کلیک روی دکمه ” نمایش لیست سرویس ها”منتظر باشید تا ساعات و نوع اتوبوس ها و قیمت بلیط آن تاریخ را مشاهده نمایید .

3- سرویس مورد نظر خود را باکلیک روی انتخاب صندلی ، انتخاب فرمایید.

4- در این مرحله با کلیک روی صندلی مورد نظر آن را انتخاب نمایید به صورت خودکار به مرحله بعدی هدایت می شوید.

* خواهشمند است خانم ها از خريد صندلي هاي رديف اول خودداري نمايند چون در غير اين صورت صندلي آنها تعويض خواهد شد *

5- در این مرحله و در صورت عدم ثبت نام قبلی ،نام ، جنسیت و نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و ایمیل خود را وارد نموده و دکمه تایید مشخصات را کلیک فرمائید.لطفا قبل از خريد قطعي به مقصد ، مبدا ، ساعت و تاريخ حركت توجه فرماييدجابجايي تاريخ و ساعت حركت از طریق این وب سایت امکانپذیر نبوده و مشمول قوانين استرداد ميباشد.

6- برای پرداخت وجه روی گزینه ” پرداخت” کلیک نمائید تا بصورت خودکار وارد سامانه پرداخت آنلاین بانک پاسارگادشوید . با داشتن رمز دوم تمام کارتهای بانکی متصل به شتاب می توانید عملیات پرداخت وجه را انجام دهید.

7- پس از تکمیل اطلاعات در سامانه بانک پاسارگاد و تایید پرداخت بخاطر داشته باشید که دکمه “تکمیل فرایند خرید” را در سایت بانک فقط یک بار کلیک نموده و منتظر بمانید کلیک چند باره روی دکمه مذکور ممکن است منجر به ابطال پرداخت شما شود.

8- در این مرحله از سایت بانک به وب سایت ارجاع داده می شوید و بلیط اینترنتی اتوبوس در این صفحه نمایش داده می شود البته اطلاعات بلیط اینترنتی اتوبوس به ایمیل و تلفن همراه شما نیز ارسال میشود ، لذا مسئولیتِ صحتِ شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی به عهده‌ی خریدار است در این مرحله ، حتما شماره خرید و رهگیری و ساعت و تاریخ حرکت را یادداشت کنید البته توصیه میشود بلیط اینترنتی اتوبوس را چاپ نمایید.مسافرین محترم موظف به حفاظت از کدهاي اعلام شده از جانب سيستم مي‌باشند.

9- دوباره تاکید میشودهنگام مراجعه به پایانه ارائه کارت شناسایی و اطلاعات بند ۸ بخصوص شماره خرید ورهگیری مورد نیاز می باشد.

10- دریافت وجه استرداد در پایانه مبدا در هر زمان قبل و بعد از حرکت و پس از کسر جریمه مربوطه امکانپذیر است.

11- صدور بلیط اینترنتی اتوبوس و تاييد قطعی پرداخت از جانب مسافر ظرف مدت حداکثر ده دقیقه امکان‌پذیر است، در غیر این صورت رزرو صندلی ابطال می‌گردد و بلیط اینترنتی صادر نمی‌گردد.

12- در صورت قطع ارتباط اينترنت پس از خريد بليط و پرداخت بانكي ، مشخصات بليط را از طريق همين سايت استعلام نماييد . در صورت عدم صدور بليط مبلغ كسر شده از حساب شما حداكثر ظرف 24 ساعت بصورت خودكار توسط بانك برگشت ميگردد .

درباره‌ی mm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *