آخرین خبرها
خانه / بلیط اتوبوس / راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس برای مسافرین شرکت مسافربری ماهان سفر ایرانیان

1 راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس بدلیل تماس های مسافرین عزیز نوشته شده لذا در صورت داشتن سوال ، پرسش خود را در پایین صفحه تماس با ما بنویسید .پس از ورود به وب سایت شرکت و انتخاب گزینه خرید اینترنتی وارد صفحه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس شرکت مسافربری ماهان سفر ایرانیان خواهید شد   گزینه خرید بلیط بدون نیاز به ثبت نام می باشد. 

2- در این مرحله وارد نرم افزار فروش بلیط اینترنتی می شوید  و با انتخاب شهر و پایانه مبدا و مقصد و  تاریخ حرکت و با کلیک روی دکمه ” جستجو”منتظر باشید تا ساعات و نوع اتوبوس ها و قیمت بلیط آن تاریخ را مشاهده نمایید .

3-  اتوبوس مورد نظر خود را باکلیک روی انتخاب صندلی ها ، انتخاب فرمایید.

4- در این مرحله با کلیک روی صندلی مورد نظر آن را انتخاب نمایید و دکمه ادامه خرید را کلیک فرمایید.

* با توجه به راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس خواهشمند است خانم ها از خريد صندلي هاي رديف اول خودداري نمايند چون در غير اين صورت صندلي آنها تعويض خواهد شد *

5- در این مرحله نام  و نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه   و جنسیت خود را وارد نموده و دکمه قبول شرایط و پرداخت را کلیک فرمائید.لطفا قبل از خريد قطعي به مقصد ، مبدا ، ساعت و تاريخ حركت توجه فرماييدجابجايي تاريخ و ساعت حركت از طریق این وب سایت امکانپذیر نبوده و مشمول قوانين استرداد ميباشد.

6- پس از کلیک بر روی “دکمه قبول شرایط و پرداخت” بصورت خودکار وارد سامانه پرداخت آنلاین بانک ملت می شوید . با داشتن رمز دوم تمام کارتهای بانکی متصل به شتاب می توانید عملیات پرداخت وجه را انجام دهید.

7- پس از تکمیل اطلاعات در سامانه بانک ملت و تایید پرداخت بخاطر داشته باشید که دکمه “تکمیل فرایند خرید” را در سایت بانک فقط یک بار کلیک نموده و منتظر بمانید کلیک چند باره روی دکمه مذکور ممکن است منجر به ابطال پرداخت شما شود.

8- در این مرحله از سایت بانک به وب سایت ارجاع داده می شوید و بلیط اینترنتی اتوبوس در این صفحه نمایش داده می شود البته اطلاعات بلیط اینترنتی اتوبوس به  تلفن همراه شما نیز ارسال میشود ، لذا مسئولیتِ صحتِ شماره تلفن همراه به عهده‌ی خریدار است در این مرحله ، حتما شماره خرید و رهگیری و ساعت و تاریخ حرکت را یادداشت کنید البته توصیه میشود بلیط اینترنتی اتوبوس را چاپ نمایید.مسافرین محترم موظف به حفاظت از کدهاي اعلام شده از جانب سيستم مي‌باشند.

9- دوباره تاکید میشودهنگام مراجعه به پایانه ارائه کارت شناسایی و اطلاعات بند ۸ بخصوص شماره خرید ورهگیری مورد نیاز می باشد.

10- درصورت نیاز به استرادا بلیط  از طریق صفحه خرید اینترنتی با در نظر گرفتن قوانین استرداد می توانید نسبت به استرداد بلیط اتوبوس خود و دریافت وجه استرداد اقدام فرمایید.

11- صدور بلیط اینترنتی اتوبوس و تاييد قطعی پرداخت از جانب مسافر ظرف مدت حداکثر ده دقیقه امکان‌پذیر است، در غیر این صورت رزرو صندلی ابطال می‌گردد و بلیط اینترنتی صادر نمی‌گردد.

12- در صورت قطع ارتباط اينترنت پس از خريد بليط و پرداخت بانكي ، مشخصات بليط را از طريق همين سايت استعلام نماييد . در صورت عدم صدور بليط مبلغ كسر شده از حساب شما حداكثر ظرف 24 ساعت بصورت خودكار توسط بانك برگشت ميگردد .

 

همچنین ببینید

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز 98 شرکت مسافربری ماهان سفر ایرانیان

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز 98

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز ۹۸ و پیش فروش بلیط اتوبوس های وی آی پی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *