آخرین خبرها
خانه / بلیط اتوبوس / راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

راهنمای  نحوه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس برای مسافرین شرکت مسافربری ماهان سفر ایرانیان

1 راهنمای نحوه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس بدلیل تماس های مسافرین عزیز نوشته شده لذا در صورت داشتن سوال ، پرسش خود را در پایین صفحه تماس با ما بنویسید .پس از ورود به وب سایت شرکت و انتخاب گزینه خرید اینترنتی وارد صفحه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس شرکت مسافربری ماهان سفر ایرانیان خواهید شد   گزینه خرید بلیط بدون نیاز به ثبت نام می باشد. 

2- در این مرحله وارد نرم افزار فروش بلیط اینترنتی می شوید  و با انتخاب شهر و پایانه مبدا و مقصد و  تاریخ حرکت و با کلیک روی دکمه ” جستجو”منتظر باشید تا ساعات و نوع اتوبوس ها و قیمت بلیط آن تاریخ را مشاهده نمایید .

3-  اتوبوس مورد نظر خود را باکلیک روی انتخاب صندلی ها ، انتخاب فرمایید.

4- در این مرحله با کلیک روی صندلی مورد نظر آن را انتخاب نمایید و دکمه ادامه خرید را کلیک فرمایید.

*  لطفا خانم ها از خريد صندلي هاي رديف اول خودداري نمايند ، در اين صورت صندلي آنها تعويض خواهد شد *

5- در این مرحله نام  و نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه  و جنسیت خود را وارد نموده و دکمه قبول شرایط و پرداخت را کلیک فرمائید.

*لطفا قبل از خريد قطعي به مقصد ، مبدا ، ساعت و تاريخ حركت توجه فرماييد.*

*جابجايي تاريخ و ساعت حركت از طریق این وب سایت امکانپذیر نبوده و مشمول قوانين استرداد ميباشد.*

6- پس از کلیک بر روی “دکمه قبول شرایط و پرداخت” بصورت خودکار وارد سامانه پرداخت آنلاین بانک ملت می شوید . با داشتن رمز دوم تمام کارتهای بانکی متصل به شتاب می توانید عملیات پرداخت وجه را انجام دهید.

7- پس از تکمیل اطلاعات در سامانه بانک ملت و تایید پرداخت بخاطر داشته باشید که دکمه “تکمیل فرایند خرید” را در سایت بانک فقط یک بار کلیک نموده و منتظر بمانید کلیک چند باره روی دکمه مذکور ممکن است منجر به ابطال پرداخت شما شود.

8- در این مرحله از سایت بانک به وب سایت ارجاع داده می شوید و بلیط اینترنتی اتوبوس در این صفحه نمایش داده می شود البته اطلاعات بلیط اینترنتی اتوبوس به  تلفن همراه شما نیز ارسال میشود ، لذا مسئولیتِ صحتِ شماره تلفن همراه به عهده‌ی خریدار است در این مرحله ، حتما شماره خرید و رهگیری و ساعت و تاریخ حرکت را یادداشت کنید البته توصیه میشود بلیط اینترنتی اتوبوس را چاپ نمایید.مسافرین محترم موظف به حفاظت از کدهاي اعلام شده از جانب سيستم مي‌باشند.

9- دوباره تاکید میشود هنگام مراجعه به پایانه ارائه کارت شناسایی و اطلاعات بند ۸ بخصوص شماره خرید ورهگیری مورد نیاز می باشد.

10- درصورت نیاز به استرداد بلیط  از طریق صفحه خرید اینترنتی با در نظر گرفتن قوانین استرداد می توانید نسبت به استرداد بلیط اتوبوس خود و دریافت وجه استرداد اقدام فرمایید.

11- صدور بلیط اینترنتی اتوبوس و تاييد قطعی پرداخت از جانب مسافر ظرف مدت حداکثر ده دقیقه امکان‌پذیر است، در غیر این صورت رزرو صندلی ابطال می‌گردد و بلیط اینترنتی صادر نمی‌گردد.

12- در صورت قطع ارتباط اينترنت پس از خريد بليط و پرداخت بانكي ، مشخصات بليط را از طريق همين سايت استعلام نماييد . در صورت عدم صدور بليط مبلغ كسر شده از حساب شما حداكثر ظرف 24 ساعت بصورت خودكار توسط بانك برگشت ميگردد .

 

شماره تماس برای راهنمایی بیشتر در تهران :

02155335533

شماره تماس در شهرستانها از طریق کلیک روی لینک

همچنین ببینید

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز 98 شرکت مسافربری ماهان سفر ایرانیان

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز 98

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز ۹۸ و پیش فروش بلیط اتوبوس های وی آی پی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *