اگر شما پست های من را مطالعه کرده اید، اکنون هم اکنون می توانید از ابزارهای بازاریابی و اسکریپت ها هر زمان که ممکن است استفاده کنید.

رویکرد من به SEO (بهینه سازی موتور جستجو) متفاوت است.

در گام به گام برای انجام SEO به عنوان یک حرفه ای، من می خواهم به استفاده از ابزارهای SEO به هر حال ممکن است برای افزایش بهره وری من و تولید نتایج من می خواهم. 

من به طور جدی بر این باورم که سرمایه گذاری و ارتقاء به ابزارهای با کیفیت بالا می تواند تفاوت بین یک بازاریاب متوسط ​​و یک ستاره ای باشد.

چرا زمان جمع آوری کلمات کلیدی که رقبای شما رتبه بندی می کنند زمانی که شما می توانید آن را در یک کلیک با یک ابزار انجام دهید؟

در این لیست، من تمام ابزارهایی را که من آزمایش کرده ام، مشخص کرده ام.

ابزارهای مختلفی را با اهداف مختلف مانند ساخت لینک، تحقیق و تحقیق کلید واژه و ردگیری رتبه بندی گروه بندی کردم . در اینجا شما می توانید به سرعت به موارد خاص پرش کنید:

  • بهترین ابزار SEO برای ساختمان لینک
  • بهترین ابزارهای جستجوگر برای بهینه سازی موتور جستجوی فنی
  • بهترین ابزار جستجوگرها برای تحقیق کلید واژه

زیر ابزار ابزار و پلاگین های مورد علاقه ی مورد علاقه ی من است که به شما در استفاده از رتبه بندی SERPs مزیت ناعادلانه ای می دهد.

 
بهترین SEO ابزار لینک سازی

1. AuthoritySpy

با AuthoritySpy ، شما به راحتی می توانید وبلاگ نویسان برتر، نفوذگران و رهبران فکری را در فضای خود پیدا کنید. در داشبورد، شما می توانید به سرعت اطلاعات تماس خود را مانند توییتر، فیس بوک و یا ایمیل عمومی پیدا کنید و زمان زیادی را برای انجام این کار برای ساختن این لینک های گران قیمت ذخیره کنید.

 توصیه می کنم با استفاده از این استراتژی تبلیغاتی برای پاسخ های بیشتر استفاده کنید .

2. ادغام گوگل جیمیل

 پیشنهاد میکنم این افزونه Mail Merge Chrome را نصب کنید که به شما امکان می دهد ایمیل های شخصی شده را بنویسید و همچنین فایل پیوست داشته باشید.

 

3. لینک یاب شکسته

اگر شما واقعا در پیدا کردن لینک های شکسته و درخواست مدیران وب سایت به لینک خود را به جای یک صفحه 404 لینک، سپس این ابزار برای شما مناسب است.

با Find Link Broken Link ، می توانید آن را به کلمات کلیدی که دنبال می کنید تغذیه کنید و سپس این ابزار در وب برای هر لینک شکسته ای که با معیارهای شما مطابقت دارد جستجو می کند.

 حتی بهتر است، آن را می توانید نتایج را بر اساس میزان سایت هایی که اشاره به link = $$$ شکسته است رتبه بندی.   

 

4. هارو (راهنما خبرنگار)

یکی از راه های مورد علاقه و سرگرم کننده من برای ایجاد لینک هاست.

راهنما گزارشگر خارج از ابزار است که اساسا به شما فرصت های PR را به سمت راست صندوق پستی خود می فرستد. خبرنگاران پرس و جو را ایجاد می کنند، مانند “به دنبال شنیدن از یک صاحب کسب و کار که در طول سال اول خود تلاش کردند” و چند کلمه از شما برای ایجاد یک پست که شامل یک لینک به سایت شما است، جمع آوری کنید.

با HARO، نه تنها شما یک لینک را به صورت رایگان دریافت می کنید، بلکه شما نیز خود را به عنوان یک قدرت در جیب خود تنظیم می کنید.

پاداش جستجوگرها: گرفتن خودتان در فوربس، Mashable، Techcrunch و سایر سایت های قدرتمند ارتباطی به شما یک لینک بسیار قدرتمند می دهد که باعث افزایش قدرت دامنه سایت شما می شود.

 

5. بررسی لینک شکسته

من می خواهم از این ابزار برای بررسی هر گونه لینک های شکسته ای که ممکن است در سایت خود داشته باشم استفاده کنم. 

به این ترتیب، من می توانم به سرعت آنها را تمیز کنم یا حتی ممکن است لینک های شکسته ای را برای افرادی که در شبکه من هستند، تبلیغ کنند، که ممکن است بخواهند برخی مطالب را در مورد آن بنویسند.

 

بهترین ابزارهای SEO و پلاگین ها

1. Yoast SEO پلاگین وردپرس

به یقین یکی از پلاگین های مورد علاقه من، Yoast SEO همه چیزهایی را که من در مورد تجزیه و تحلیل جستجوگرهای داخلی وب سایت من می خواهم انجام می دهم.

از Yoast، شما می توانید برچسب های عنوان و توضیحات را به روز کنید، چگالی کلمات کلیدی را ببینید و پست های خود را برای اجتماعی بهینه سازی کنید.

 

2. کنسول جستجوی گوگل

با استفاده از کنسول جستجو ، می توانید هر خطایی را که می تواند با ربات Google روبرو باشد، ببینید، چگونه سایت شما به Google و بیشتر می رسد.

علاوه بر این، شما می توانید به تجزیه و تحلیل جستجو نگاه کنید و اطلاعات مفید مانند CTR، برداشت ها و کلیک ها را پیدا کنید. در اینجا چیزی است که من دوست دارم انجام دهم این است که کلمات کلیدی را پیدا کنم که چندین بار بر روی آن کلیک می کنم، اما به اندازه کافی کلیک نمیکنم و آن کلمات کلیدی را با گسترش پستهای وبلاگ من به اطلاعات بیشتری اضافه می کنم.

یکی از ابزارهای مورد علاقه من Fetch به عنوان Google است .

 

3. چک کردن سایت SEO سایت

سرویس سریع  برای بررسی بسیاری از خطاهای بالقوه در سایت خود مانند فشرده سازی HTML، برچسب های H1 / H2، حضور robots.txt و موارد دیگر.

من دوست دارم از چک کردن سایت جستجوگر سایت استفاده کنم تا گزارش های سفارشی شده به راحتی به مشتریانم ارائه کنم.

 

 

4. تست دوستانه Google Mobile

در حال حاضر،  گوگل  سایت هایی را که دوستانه نیستند، به شدت مجازات می کند.

شما می توانید از ابزار خود برای تست اینکه آیا سایت شما دوستانه است، استفاده کنید . بسیار مفید است.

5. AMP برای پلاگین WP

این یک راه بسیار قدرتمند است که هیچ وقت در رتبه گوگل قرار نگرفته است.

گوگل پروژه AMP (Accelerated Mobile Pages) را ایجاد کرد تا اطمینان حاصل کند که سایت ها به سرعت در حال افزایش هستند و نیازی به جاسوسی سنگین و یا سایر اسکریپت ها ندارند.

اگر شما یک برنامه نویس نیستید، می توانید این قابلیت را به سرعت به سایت خود اضافه کنید با پلاگین AMP برای WP .

واقعیت جالب: اگر شما سایت خود را در تلفن همراه می خوانید، اکنون نسخه AMP را مشاهده می کنید.

6. تست سرعت وب سایت Pingdom

سرعت بارگذاری سایت یکی از عوامل جستجوگر گوگل است که سایت شما را رتبه بندی می کند .

با تست سرعت سایت Pingdom شما می توانید ببینید که کدام فایل باید بهینه سازی، یا از وب سایت شما حذف شود.

 

7.  جیغ قورباغه SEO

چه کسی می تواند یک خزنده جاسوسی فکر می کند بسیار مفید است؟

با فریاد قورباغه شما می توانید تقریبا تمام تجزیه و تحلیل SEO سایت را که می خواهید انجام دهید. با تجزیه و تحلیل فایل ورود به سیستم، می توانید ورود به سیستم خزنده را مشاهده کنید و درک کنید چگونه رباتها با سایت شما ارتباط برقرار می کنند. 

بهترین قسمت همچنین با Google Analytics ادغام شده است.

 

8. SEOival

با SEObu شما می توانید ببینید که چند صفحه عمیق محتوای شما است.

(یعنی اگر شما یک صفحه اصلی داشته باشید که دارای پیوند به «راهنماهای SEO» است و سپس در آن صفحه شما یک پست وبلاگ با عنوان « نکات SEO برای 2018 » داشته باشید. این محتوا 2 صفحه عمیق است.)

محتوائی که چندین صفحه عمیق است، بسیار دشوار است تا فهرست شود. با استفاده از این ابزار می توانید ببینید که کدام صفحات برای رسیدن به اهداف سخت است و این لینک ها را به صفحه اصلی خود نزدیکتر می سازد و آن را به لینک داخلی آن به صفحات دیگر متصل می کند.